Modern technology gives us many things.

Emre Akbaba’nın mı Yoksa Alanyaspor’un mu İstediği Olacak

0

Transfer döneminde en değerli yerli oyuncu olarak göze çarpan Alanyaspor’lu Emre Akbaba ile ilgili çelişkili haberler gelmeyte devam ederken; Oyuncunun hangi klübe transfer olacağı ise merak konusu. Dün İstanbulda önce Türk Telekom Arena stadında Galatasaray yöneticileri ile pazarlık yapan Alanyaspor Başkanı, ardından Fenerbahçeli yönetilerle bir araya gelerek Emre konusunda anlaştı.

Zira Hasan Çavuşoğlu koyu bir Fenerbahçeli ve aynı zamanda da Alanya Fenerbahçeliler derneğinin de başkanı. Ancak Emre Akbaba’nın ısrarla Galatasaray’ı istemesi Başkanı kara kara düşündürüyor.

Dün akşam Emre Akbaba takım arkadaşları ve teknik heyetle vedalaşarak takımının kampından ayrıldı. Bugün gün içinde İstanbula gitmesi ve yeni takımını belirleyecek olan sözleşmeyi imzalaması bekleniyor.

Bu transferde Alanyaspor Başkanının isteğimi yoksa futbolcunun isteğimi gerçekleşecek merakla beklenen ise bu. Gelen bilgilere göre Alanyaspor başkanının taviz vermediği ve başkanın dediğinin olacağı bilgisi var. Zira geçtiğimiz yıllarda da Mehmet Topuz Beşiktaşlı olduğunu açıklamış ve Beşiktaş ile anlaşmış ancak Fenerbahçe oyuncunun klübüyle anlaşarak Mehmet Topuzu zoraki transfer etmişti.

Taraftarlardanda bu transfere atıfta bulunarak zorla gerçekleşen transferlerin fayda getirmediği düşüncesi dile getiriliyor.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.